top of page
billbord-4.png

«Freya»

селище таунхаусів. 

Продавати комфортне сусідство замість звичних продажів будинків чи земельних ділянок. Freya — скандинавське котеджне містечко під Києвом для тих, хто обирає наповнене життя у крутому ком’юніті. У цьому кейсі ми стали більше за маркетинг-команду, бо для успіху забудовника потрібні були ідейні натхненники.

У чому полягав виклик?

Всі забудовники продають комфорт, той самий, що всередині нового дому. Нам потрібно було зануритись глибше та віднайти ту тезу, що унікалізує містечко. Зробити з «чергового»‎ смартселища у скандинавському стилі — унікальне. Тобто першочерговим завданням стало відшукати ідентичність бренду.

 

Що ми зробили?

Влаштували великий ринковий рісьорч та навіть спробували себе у ролі таємних покупців, щоб побачити, як і в кого побудована система продажів зсередини. Виявилось, що всі продають виключно будинки. Ми ж вирішили продавати сусідство — надихаюче, комфортне для близького життя ком’юніті людей зі схожими цінностями.

Спираючись на цю тезу:

  • Розробили концепцію містечка

  • Сформували комунікаційну стратегію

  • Створили логотип та віднайшли фірмовий стиль

  • Підготували лендинг для продажів

  • Розробили макети зовнішніх рекламних матеріалів.

Який результат отримав клієнт?

Зараз концептуальне селище Freya на стадії будівництва та активних продажів. Воно вже привернуло увагу сотень айтівців та топ-менеджерів різних напрямів. Зважаючи на комунікаційну стратегію, ми підштовхнули забудовника до правильних змін у будівельному плані. Так, із загальної мапи зникли декілька таунхаусів, на заміну яким прийшов зручний спільний майданчик зі швидкісним Wi-Fi покриттям, де можна працювати, грати у шахи та розбудовувати свій нетворкінг.

30 копия.jpg
bottom of page