top of page

ПОСЛУГИ

ШО ЗРОБЛЯТЬ ВАШІ БРЕНДИ
ТА ПРОДУКТИ ПРИБУТКОВИМИ.

СТРАТ СЕССІЯ
КОУЧИНГ

СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ З РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ ТА ВИХОДУ НА НОВІ РИНКИ

Якщо ваш бізнес не досягає фінансових цілей, не має системи залучення клієнтів або вона перестала працювати, хочете вийти на новий ринок та в компанії нема експерту, який може системно займатися його розвитком. Тоді ви чудово розумієте, що потребуєте рішень саме зараз.

На стратегічній сесії ми допомагаємо бізнесам та командам знаходити проривні рішення, які за короткий період часу допомагають бізнесу зростати експонентно. Ви отримуєте план дій, який одразу зможете реалізувати та відчути фінансовий результат.

Стратегічна сесія складається з:

 1. Попереднього аналізу компанії згідно задач сесії. Аналізуємо: позиціонування, цільову аудиторію, продукт, канали продажів, цілі компанії. Проводимо попередні інтервʼю власника та ключових співробітників компанії.

 2. Зум-зустрічі з власником та командою бізнесу. Розбираємо проблематику, виявляємо сильні та слабкі сторони, формуємо шляхи вирішення задачі. Тривалість 3-5 годин.

 3. Сформованих практичних рекомендацій згідно рішень, прийнятих на сесії. Передаються у форматі документу.

Тривалість всіх етапів 2 тижні

МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД
БІЗНЕСУ НА АУТСОРСІ

Сучасна проблема бізнесу - це відсутність якісних маркетологів на ринку. Непрофесійні маркетологи зливають ваш бюджет та бізнес втрачає гроші. Це призводить до глобальних проблем зростання бізнесу. 

Маркетинговий супровід - це не просто набір послуг, а стратегічний підхід, який допоможе вам вирішити ваші проблеми, знайти нові можливості, збільшити прибутки та побудувати ефективну систему маркетингу.

Krasivo Group - це команда професіоналів, яка має багаторічний досвід у супроводі бізнесів різних сфер. 

 

З нами ви отримаєте: 

 • Детальний маркетинговий план на рік, який враховує всі аспекти вашого бізнесу: продукт, цінова політика, просування, аналіз ринку, конкурентів, цільової аудиторії тощо.

 • Чіткі цілі та задачі з KPI на кожен місяць, які відповідають цілям бізнесу.

 • Ви не турбуєтесь про виконання технічних завдань, таких як розробка сайту, створення рекламних кампаній, написання текстів, дизайн, SMM, SEO та інші. Ми беремо на себе відповідальність за постановку ТЗ працівникам та підрядникам, а також за контроль якості кожного маркетингового процесу.

 • Ми стаємо частиною вашої команди, яка регулярно проводить брейншторми з власником бізнесу та топ командою для формування нових ідей, гіпотез, експериментів, що дозволяють підвищити ефективність вашого маркетингу та бізнесу.

 • Об’єктивну оцінку сильних та слабких зон вашого бізнесу, а також рекомендації щодо їх покращення. Ми допомагаємо вам виявити точки росту, які дадуть вам конкурентну перевагу на ринку.

 

Ви досягаєте своїх фінансових планів, адже ми працюємо на фінансовий результат, а не на години. 

ПОБУДОВА ОСОБИСТОГО БРЕНДУ

Особистий бренд власника бізнесу чи експерта - це інструмент збільшення продажів та розширення цільової аудиторії бізнесу. Особистий бренд дозволяє побудувати довіру клієнта до продуктів компанії чи експерта.

Побудувати особистий бренд та конвертувати його у продажі, у більшості випадків, набагато швидше та ефективніше ніж будувати бренд компанії.           

                                       

Стратегія побудови особистого бренду складається з:

 1. Стратегічної сесії, на якій ми проводимо розпакування особистості, виявляємо цілі побудови особистого бренду, формуємо групи цільової аудиторії. 

 2. Розробки унікальної торгової пропозиції, адже особистий бренд потрібен саме для продажів. 

 3. Формування позиціонування та цінностей. 

 4. Розробка рубрик та тем контенту для соціальних мереж. 

 5. План по залученню цільової аудиторії.

 

Тривалість всіх етапів 2 тижні

КОНСУЛЬТАЦІЯ З МАРКЕТИНГУ

Онлайн-зустріч на якій ми, з власником бізнесу та його командою, розберемо запит з тактичного або стратегічного маркетингу. На зустрічі ви отримаєте практичні рекомендації або рішення щодо вашого запиту. 

 

Тривалість 2 години, вартість 9600 грн.

СТРАТЕГІЯ КОМУНІКАЦІЙ ТА МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ

Структура та наповненість визначається індивідуально під ваш запит на первинній безкоштовній онлайн зустрічі.

bottom of page