top of page

«Meddins» 

image_2021-12-09_13-23-39.png
7.jpg

WHAT?

«Meddins»

перший український бренд стоматологічного інструменту від найбільшого виробника beauty-інструментів у світі «Staleks».

Можливості для масштабування можуть бути там, де зовсім не очікуєш їх знайти. Шукай свою ідею, а ми допоможемо зробити її прибутковою. 

Партнерство з MEDDINS — першим українським виробником стоматологічних інструментів — яскравий приклад дієвості такого підходу.  

Як це було?

Власник компанії вже мав успішну компанію Stalex, яка більш ніж 20 років виробляла манікюрні інструменти, мала широку аудиторію та продавалась у 63+ країнах. 

Виявилось, що форма інструментів для манікюру схожа на форму стоматологічних інструментів. Станки є — ось і точка зросту. Гріх не скористатися. 

 

Що ми зробили?

Створили сильний бренд з 0. 

  • Провели дослідження, щоб зрозуміти, які саме інструменти потрібні стоматологам.

  • Створили асортиментну лінійку, ціноутворення, визначили такий порядок випуску інструментів, щоб зацікавити якомога більше клієнтів. 

  • Розробили маркетингову стратегію, способи та канали просування.

  • Завдяки глибинним інтерв’ю створили комунікаційну стратегію, яка точно попала в ціль. 

  • Провели грандіозну зйомку контенту для бренду та відзняли інтерв'ю зі провідними стоматологами України.

 

Якого результату досягли? 

Перші made in Ukraine стоматологічні інструменти мають попит як у дійсних лікарів, так і студентів. Бренд розвивається: співпрацює зі школами та курсами, топовими стоматологами, бере участь у виставках.

Компанія отримала сертифікацію для продажу інструментів у країнах Європейського союзу. MEDDINS вже підкорила Україну — і тепер готується підкорити світ. 

bottom of page